Logo Striker Manager 3

Online futbol menajerlerinin yeni dönemi

Web3 | Ücretsiz

Mirasinizi yaratin ve ödüller kazanin

Striker Manager 3, geleneksel futbol oyunlarının eğlencesini oyun içi varlıklarınıza sahip olma becerisiyle birleştiren nihai çevrimiçi Futbol Menajerliği oyunudur.

Oyun içi NFT varlıklarınızı takas edip geliştirirken gelir elde edin, Striker Manager 3 dünyasında kendi arsanıza sahip olun ve kulübünüzün gerçek sahibi olun.

Background players storm
Left Player
Right Player

Striker Manager 3'e katilin ve online futbol devrimine ortak olun

Şimdi katılın

Imparatorlugunuzu kurun

Striker Manager 3'te sadece bir oyuncu değilsiniz, kendi dünyanızın gerçek sahibi ve yaratıcısısınız. Her kullanıcı, oyunun metaverse'inde spor şehrinizin değerini ve güzelliğini artırmak için istediğiniz her şeyi sıfırdan inşa edebileceğiniz benzersiz bir arsayı yönetir.

OYUNCULARINIZI NFTS'YE DÖNÜŞTÜRÜN VE ÖDÜLLER KAZANIN

Dünyanın herhangi bir yerinde bir akademi kurun ve geleceğin futbol yıldızlarını yetiştirin. Bu genç oyuncuların kalitesine ve gelişimine bağlı olarak onları kendi NFT'lerinize dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca premium piyasasına bir göz atabilir ve hangi tekliflerin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Takımınızın neye ihtiyacı olduğu konusunda net bir fikriniz varsa zamanınızı boşa harcamayın, çünkü pazarlıklar havada uçuşur.

Carta jugador bronce
Carta jugador oro
Carta jugador plata

Gerçek yöneticilere karşi yarişin

Dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı her gün yarışın ve Striker Manager 3 liginin zirvesine yükselin. Her sezon iki ay sürer ve takımınızın performansına göre terfi ve küme düşme ile karşı karşıya kalırsınız.

Ayrıca Striker Cup'ta mücadele edecek ve arkadaşlarınıza karşı çevrimiçi futbol maçları oynamak için özel ligler düzenleyebileceksiniz.

Compete against real managers

Taktik becerilerinizi gösterin

Striker Manager 3'ün parmaklarınızın ucuna getirdiği gelişmiş taktiksel araçları kullanarak izinizi bırakın ve takımınızın nasıl oynayacağını belirleyin. Futbol tarzınız kontra atağa mı dayanıyor yoksa topa sahip olmayı mı tercih ediyorsunuz? Yetenekli oyuncular mı yoksa fiziksel yetenekler mi? Bize oyun tarzınızı gösterin.

3 boyutlu simülasyon deneyimini gerçek zamanli yaşayin

Gelişmiş maç motorumuz size her futbol maçını tutkuyla ve gerçek zamanlı olarak hissetme fırsatı verir. Taraftarlarınızla ilgilenin ve stadyumunuzda oynanan maçlarda büyük katılımlar elde etmek için onları takımınıza aşık edin.

Faqs

Striker Manager 3 nedir?

Neden Web3?

NFT nedir?

Oynamak için ne kadar ödemem gerekiyor?

Ucoin nedir?

NFT oyuncuları nasıl çıkarılır / üretilir?

Premium oyuncuları ve arazileri nereden satın alabilirim?

NFT satın almak için gerekenler nelerdir?

Premium oyuncuları ve arazileri satabilir miyim?

Bir sezon ne kadar sürer?

Discord topluluğumuza katılın

Oyun deneyimlerinizi diğer yöneticilerle paylaşın ve en son haberleri takip edin.